Profesjonaliści z pasją

którzy rozkładają każde wydarzenie na czynniki pierwsze i biorą pod lupę. A wszystko po to, by sprostać wyzwaniu, które sami sobie postawili: Zorganizować Events Festival, będący godnym miejscem nagradzania wydarzeń z całego kraju!

Poznajmy się:

Paulina Pięta

President, człowiek orkiestra

Paulina Pięta – kobieta aktywna, właścicielka firmy, miłośniczka nauki przez praktykę oraz działania w grupie. Jej ulubione motto to: sięgaj po to, co przewyższa Twoje możliwości. Autorka bloga Eventualnie.com, który już po roku przekształcił się w biznes.

Aktywność rozpoczęła od pracy jako specjalista ds. marketingu i PR-u. Potem zaczęła przygodę z eventami, które zawsze tworzyła od zera – od flash mobów, akcji charytatywnych, poprzez spotkania dla kobiet i wybory miss, aż po spotkania blogerów i dużą konferencję digital marketingową. Realizowała również projekt pośrednictwa między organizatorami a speakerami, serię szkoleń marketingowych w Warszawie oraz dzień seniora, który zgromadził ponad 500 osób.

Rok temu postanowiła stworzyć autorskie marki eventowe: spotkania NetworKINGus oraz Events Festival, gdzie koordynuje pracę kilkuosobowego zespołu.

  • Pomysłodawczyni 100%

Kamila Gawęcka

Event Manager
Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Koordynowała i współorganizowała wiele konferencji, wydarzeń sportowych i projektów biznesowych. Drzemie w niej sportowy duch, nad którym pracowała wiele lat trenując karate kyokushin. Kreatywna, dobrze zorganizowana i ambitna. Na co dzień pracuje w branży finansowej, ale po godzinach rozwija się w kierunkach marketingowo-networkingowych. Uwielbia pracę z ludźmi, a jej motto brzmi: „Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię.”

  • Event Manager 100%

Aleksandra Śliwa-Zielonka

Koordynator
Na co dzień właściciel świata/firmy Plumi artykuły reklamowe w którym obecne są niezbędne elementy każdej kampanii promocyjnej, targów, czy spotkań biznesowych.
W swojej ofercie ma ponad 3000 upominków reklamowych na których wykonuje nadruk tak aby sprawił on radość osobom do których trafił. Lubię ludzi lojalnych i kreatywnych z którymi można myśleć o sukcesie i wspólnie go tworzyć.
W projekcie EF będę miała przyjemność zajmowania się wystawcami. Obiecuję kontakt raz w tygodniu chyba, że coś ważnego się wydarzy to częściej, nieustającą pracę nad naszą ofertą oraz myślenie o Was codziennie, bo to w wystawcach kryje się ogromna siła.

  • Koordynator 100%
Fot. Paweł Jakubczyk

Małgorzata Skalska

Event manager EF

Na co dzień tworzę, projektuje oraz pobudzam wyobraźnię innych. Staram się zarażać ludzi kreatywnym podejściem do życia, bo twórczo jest lepiej!
Jestem autorką kreatywnego programu eventowego dla dzieci Robie Sobie Dizajn.
Od wielu lat organizuje eventy… z pomysłem.
Lubię niestandardowe i nieszablonowe, czasem nawet szalone rozwiązania.
Kocham podróże i niebieski kolor południa. Na swojej liście odhaczyłam już jedno z moich  marzeń- zdobyłam koło podbiegunowe, na żywo oglądając wyjątkową zieleń zorzy polarnej.
Gdybym miała określić siebie jednym słowem, wybrałabym…koktajl owocowy (no dobra wyszły mi dwa słowa:-) Dlaczego? Bo w życiu mieszam i mixuje to, co dla mnie najlepsze i pełnowartościowe, a w mojej głowie wiruje moc kreatywnych pomysłów.
Dołączając do zespołu EF dorzuciłam swoje doświadczenie i pomysły, aby wspólnie tworzyć dla Was jedno wyjątkowe wydarzenie eventowe.

  • Kreatywny Koordynator Events Festival 100%

Najnowsze posty na blogach

Ucz się od najlepszych myśli liderów w branży!

Startup Weekend Kielce

Event zgłoszony w rankingu Event’s Awards w kategorii do 100 osób: Startup Weekend – to 3-dniowy event, trwający bez przerwy, polega na skompletowaniu zespołu, który w ciągu 54 godzin przygotuje fundamenty startupu, prototyp usługi, narzędzia, czy serwisu.... czytaj dalej

Sopocki Weekend Visa z Rio 2016

Event zgłoszony w rankingu Event’s Awards w kategorii ponad 100 osób: Sopocki Weekend Visa z Rio 2016 – w sierpniu ubiegłego roku mieliśmy przyjemność realizować plenerowy projekt dla marki Visa. Przy współpracy z jednym z najatrakcyjniejszych kurortów w... czytaj dalej

Festiwal Wachlarz

Event zgłoszony w rankingu Event’s Awards w kategorii ponad 100 osób: Festiwal Wachlarz – festiwal łączy świat podróży, reportażu i technologii. Festiwal gości znanych podróżników, reporterów oraz twórców internetowych. Ideą jest opowiadanie różnych... czytaj dalej

Zostań naszym partnerem:

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, masz frasujące pytanie, nic prostrzego, wyślij do nas zapytanie, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to tylko możliwe!!!

Napisz do nas
Q