Event zgłoszony w rankingu Event’s Awards w kategorii ponad 100 osób:


Tech Awards 2016 – to największy w Polsce plebiscyt, w którym fani nowych technologii wspólnie z ekspertami z najważniejszych polskich serwisów technologicznych wybierają najlepsze produkty technologiczne oraz AGD 2016 roku.

logo-tech-awards

Plebiscyt jest dwuetapowy. W pierwszym etapie czytelnicy i redaktorzy serwisów PCLab.pl, KomputerSwiat.pl, AGDLab.pl, Softonet.pl i Technowinki.onet.pl stworzyli listę 100 produktów, które cechuje szczególnie wyjątkowa funkcjonalność i możliwości. To urządzenia, aplikacje i rozwiązania technologiczne, które są najlepsze w swojej kategorii – a tych jest 10: Laptopy i tablety, Komponenty, Smartfony, Sprzęt dla graczy, Wearables, Gry, Aplikacje mobilne, Innowacje i startupy technologiczne, RTV, AGD.

W drugim etapie następuje głosowanie, w którym setki tysięcy polskich entuzjastów nowych technologii wskazuje najlepsze produkty. Efektem głosowania jest wybór najlepszego produktu w każdej z 10 kategorii. W tym roku w plebiscycie wzięło udział ponad 200 tyś. Internautów, którzy oddali w sumie ponad 320 000 głosów.

Ogłoszenie wyników plebiscytu i nazw zwycięskich produktów nastąpiło 12 grudnia podczas uroczystej gali, która odbyła się w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.  W gali wzięło udział około 200 przedstawicieli branży IT, RTV i AGD.
https://techawards.onet.pl/

Zagłosuj – eventy ponad 100 osóbEvents Festival – do 17.01 taniej

Zarezerwuj swoje miejsce

 

Q