Event zgłoszony w rankingu Event’s Awards w kategorii ponad 100 osób:
Sopocki Weekend Visa z Rio 2016 – w sierpniu ubiegłego roku mieliśmy przyjemność realizować plenerowy projekt dla marki Visa. Przy współpracy z jednym z najatrakcyjniejszych kurortów w Polsce, zorganizowaliśmy tętniący życiem event pt. „ Sopocki weekend Visa Rio 2016”, który odbył się podczas długiego weekendu pomiędzy 12-16 sierpnia. W specjalnie przygotowanej strefie zlokalizowanej przy sopockim molo, każdy uczestnik eventu mógł poczuć na własnej skórze, prawdziwą atmosferę towarzyszącą Igrzyskom Olimpijskim w Rio, dzięki niezliczonej ilością darmowych atrakcji, takich jak np. :

– wirtualna podróż po Rio w technologii 360 stopni,
– symulatory sportowe,
– boisko do siatkówki plażowej,
– występy byłych olimpijczyków takich jak np. Anna Rogowska czy Szymon Ziółkowska,
– miasteczko sportowe z bieżnią, skocznią oraz torem przeszkód,
– transmisje LIVE z Olimpiady w Rio z profesjonalnym komentarzem Jerzego Milewskiego oraz Marcina Możdżonka.

Całe wydarzenie zostało okraszone występami profesjonalnych tancerek w rytmach brazylijskiej samby.

Codziennie do realizacji eventu było zaangażowanych niespełna 60 osób, które czuwały nad sprawną oraz bezpieczną realizacją całego wydarzenia. W przeciągu 4 dni, Naszą strefę odwiedziło blisko 30 000 osób.

Warto nadmienić, iż strefa kibica była obecna w Sopocie przez cały okres trwania Igrzysk Olimpijskich w Rio(5-21 sierpnia), w skład której wchodziły : stoisko z wirtualną podróżą po Rio w technologii 360 stopni, foto budka oraz duży ekran o wymiarach 4,5 x 2,5 metra na którym każdy kibic miał możliwość śledzenia na żywo poczynania Naszych Olimpijczyków, oraz najciekawsze wydarzenia z Olimpiady w Brazylii.

Agencja New Look Advertising, była odpowiedzialna za kreację, kompleksowe przygotowanie, realizację jak i raportowanie działań z całego eventu.

Zagłosuj – eventy ponad 100 osóbEvents Festival – do 17.01 taniej

Zarezerwuj swoje miejsce

 

Q