Event zgłoszony w rankingu Event’s Awards w kategorii ponad 100 osób:

Sobota po bandzie w Galerii Echo – czyli, ekstremalne pokazy rowerowe i deskorolkowe! 20 lutego 2016 roku w Galerii Echo odbyły się mistrzowskie pokazy trików rowerowych  i deskorolkowych.

echo_logo_rbg-300x300

Pierwszy raz na taką skalę, w zamkniętej przestrzeni centrum handlowego  i tylko w Galerii Echo, miało miejsce niezwykłe wydarzenie sportowe dla wszystkich miłośników wysokiego poziomu adrenaliny.

Galeria Echo we współpracy ze sklepem Vans zorganizowała pokazy ekstremalnych trików rowerowych i deskorolkowych w wykonaniu mistrzów MTB i BMX.

Na specjalnie przygotowanym torze zlokalizowanym na poziomie -1, można było zobaczyć podniebne loty profesjonalnych zawodników sportów ekstremalnych z całej Polski oraz pokazy frików deskorolkowych.

Backflip’a czyli salto w tył, tailwhip’a – obrót ramy wokół kierownicy o 360°, flair’e i Superman’a, a wszystko na wysokości blisko 5 metrów! 

Nie zabrakło emocji podczas podniebnych ewolucji. Można było podziwiać zawodników  z licznymi osiągnięciami na arenie naszego kraju jak i Europy. Startujący na licznych zawodach i pokazach między innymi Mistrzostwach MTBMX i Baltic Games. Zaprezentował się Rafał Kierc zawodnik BMX z Olsztyna; Patryk Teul z Białegostoku; Michał Szwed zawodnik BMX-Milanówek; Paweł Stachak MTB-Kraków; Paweł Turno zawodnik MTB-Bestwina; Kuba Sidzina MTB-Bielsko Biała.

Dla wszystkich klientów odwiedzających Galerię Echo w tym dniu przewidziane były liczne atrakcje. Pokazy Flatland BMX, to bardzo widowiskowy odłam BMX, a jednym  

z prekursorów tej dyscypliny w Polsce jest Michał Sępkowski, który pokazał ewolucje rowerowe na płaskiej powierzchni. BMX Flatland to również Julian Battelli – jeden   

z najstarszych zawodników w tej kategorii – co oczywiście wiąże się z ogromnym doświadczeniem i wykonywaniem tricków na najwyższym poziomie.

Na deskorolkach z kolei zaprezentowali się  zawodnicy w grze w tzw.: GAME OF SKATE . W pokazach wzięli udział Filip Dziewięcki i Miłosz Opuchlik – obaj są z Kielc i prezentują bardzo wysoki poziom w tego typu rozgrywkach. 

Nie zabrakło również konkursów z nagrodami od sklepów VANS, CROPP i GO SPORT.

Dla najmłodszych przygotowana została szkółka jazdy, warsztaty plastyczne i masę zabawy.

To były niezapomniane emocje i wspaniała zabawa, zobaczcie sami.

Video:
https://www.youtube.com/watch?v=Mem_xM159g4
http://www.galeriaecho.pl/pl/wydarzenia/pokaz/46,sobota_po_bandzie

Zagłosuj – eventy ponad 100 osóbEvents Festival – do 15.01 taniej

Zarezerwuj swoje miejsce

 

Q