Event zgłoszony w rankingu Event’s Awards w kategorii ponad 100 osób:

Marketing Progress – to cykl konferencji, które powstały z myślą o edukacji branży marketingowej. Każde z wydarzeń otrzymuje dedykowany motyw przewodni. IV edycję konferencji Marketing Progress poświęcono więc nowej roli marketingu. Dlaczego? Bo czasy tradycyjnego marketingu wspierającego jedynie sprzedaż już przeminęły.

mp_logo

W wyniku przeanalizowania potrzeb marketerów powstał event odnoszący się do marketingu wartości, prokonsumenckiego w podejściu i zaangażowanego w dialogu z klientem, także przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. I tak podczas 2 dni inspirujących prelekcji, na sali kina Nowe Horyzonty we Wrocławiu zasiadło 300 uczestników, do których przemawiało ponad 20 prelegentów, nie tylko podczas wystąpień, ale także 6 dedykowanych warsztatów.

Tradycyjnie, jak co roku, na wstępie przedstawiono wyniki najnowszych badań, przeprowadzonych specjalnie na tę okazję wśród marketerów. Uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się z nich między innymi tego, w jakim stopniu nowoczesne trendy marketingowe zostały zaimplementowane przez marketerów pracujących w polskich przedsiębiorstwach.

W podsumowaniu wydarzenia 88% uczestników Marketing Progress: Nowa rola marketingu określiło poziom merytoryczny konferencji jako bardzo dobry. A aż 90% z nich oceniło poziom organizacji wydarzenia jako bardzo dobry.
http://marketingprogress.pl/

Zagłosuj – eventy ponad 100 osóbEvents Festival – do 15.01 taniej

Zarezerwuj swoje miejsce

Q