Event zgłoszony w rankingu Event’s Awards w kategorii ponad 100 osób:

Marketing i Technologia – to cykl bezpłatnych konferencji organizowanych w Poznaniu przez Collegium Da Vinci oraz SpeedUp Venture Group. Wydarzenie skierowane jest do osób, na co dzień odpowiadających za marketing i komunikację marek, pasjonatów nowoczesnych technologii, obserwatorów zmieniających się trendów i innowatorów. Podczas konferencji uczestnicy dowiadują się, jak tradycyjny marketing możemy wesprzeć innowacją i jak dopasować komunikację do świata zdominowanego przez nowoczesne technologie, a co najważniejsze – jak na tym zyskują konsumenci
i marki.

mit_logo

Wśród prelegentów dotychczasowych edycji znalazły się cenione nazwiska z obszaru marketingu i nowych technologii, m.in. : Natalia Hatalska, Michał Sadowski, Roman Łoziński, Maciej Budzich, Jacek Kotarbiński, Mariusz Wesołowski, Bartłomiej Rak. W tym roku na scenie znaleźli się: Agata Grabowska, Karolina Majewska, Izabela Stachurska, Romek Łoziński, Wojtek Ławniczak, Paweł Loedl, Albert Stęclik, Dominik Komar, Maciej Mazurek.

Konferencja MiT od pierwszej edycji cieszy się dużym zainteresowaniem. Wejściówki (800 szt.) rozchodzą się w błyskawicznym tempie. W trakcie wydarzenia, jak również po jego zakończeniu nasi goście relacjonują konferencję w mediach społecznościowych, wywiązuje się wiele merytorycznych dyskusji zarówno wśród uczestników, jak i pomiędzy prelegentami.

W tym roku uczestnicy konferencji dodatkowo mogli podziwiać wystawę starych form reklamowych przygotowaną przez Poznańskie Wirtualne Muzeum Historii Poznania – Cyryl.

Konferencja w całości jest nagrywana oraz fotografowana. Tradycyjnie wszystkie wystąpienia po konferencji są udostępniane za darmo na kanale YT Collegium Da Vinci.
http://www.cdv.pl/marketing-i-technologia-2016.html
Fanpage
https://www.youtube.com/watch?v=CYLCVOcBpxs&feature=youtu.be

Zagłosuj – eventy ponad 100 osóbEvents Festival – do 15.01 taniej

Zarezerwuj swoje miejsce

 

Q