Dla wszystkich wyglądających na 16 lutego 2017 – mamy już pełną listę prelegentów konferencji Events Festival.

EF _tlo_ostateczne Targi

Eventy, automatyzacja marketingu, feedback, wygrywanie…

Gala wręczenia nagród Event’s Awards to tylko jeden powód, dla którego warto 16 lutego zaplanować wyjazd do Centrum Kongresowego Targów Kielce. Jak zapowiadaliśmy Events Festival to również cztery inspirujące prelekcje. Pora odkryć karty i przedstawić główne tematy pierwszej edycji Events Festival.

W gronie prelegentów pojawią się:

  • Robert Rachwał – absolwent Elektronicznego Przetwarzania Informacji na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Zarządzania na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, właściciel firmy ClickMaster Polska specjalizującej się w tworzeniu dedykowanych stron mobilnych oraz stron responsywnych (RWD). Autor raportu na temat mobilnego Internetu (kwiecień 2011). Pasjonat najnowszych technologii i nowych mediów. Pomysłodawca i główny realizator Mobile Trends Conference, największej konferencji Mobile, która odbywa się już po raz ósmy. Pomysłodawca Mobile Trends Awards, redaktor naczelny serwisu MobileTrends.pl

Temat prelekcji: Jak sprawić by kolejna edycja była jeszcze lepsza, czyli o wyciąganiu wniosków, feedbacku i retrospektywie.

  • Agnieszka Sadowska – na co dzień stoi ona na czele zespołu kreatywnych i zaangażowanych ludzi spełniających marzenia o zmianie psich losów na lepsze w Fundacji Sarigato, która jest organizatorem akcji karmimypsiaki.pl. Aga każdego dnia szuka inspiracji by wykorzystywać technologie i innowacje w działaniach fundacji, bo uważa, że wszystko da się zrobić – tylko jest to kwestią czasu. Lubi dobrą muzykę oraz uwielbia przenosić się w inne światy za pomocą książek.

Temat prelekcji: Jak skutecznie wykorzystać eventy charytatywne do angażowania jak największej ilości uczestników.

  • Andrzej Gruszka – od ponad 7 lat zajmuje się szeroko rozumianą komunikacją. Doświadczenie zdobywał przy projektach z obszaru public relations i social media. Obecnie pracuje w agencji marketingu zintegrowanego Mind Progress Group, gdzie specjalizuje się głównie w działaniach z obszaru content marketingu i public relations. Odpowiada również za projekty wizerunkowe agencji i jej promocję. Jest także koordynatorem cyklu konferencji Marketing Progress oraz projektów edukacyjnych w jego ramach oraz redaktorem naczelnym kwartalnika o tej samej nazwie. Wykładowca wrocławskiego oddziału Uniwersytetu SWPS. Publikuje regularnie w mediach branżowych m.in. w Marketing w Praktyce, Brief, Interaktywnie.com czy Marketer+.

Temat prelekcji: Right content, right person, right time!

  • Marek Piasek – fascynuję się automatyzacją procesów marketingu i sprzedaży. Odpowiadam za marketing marek: Wolves Summit, See Bloggers, The Sales Gate. Pracuję jako konsultant z klientami z Polski, Wielkiej Brytanii i USA. Specjalizuję się w kampaniach typu „product launch” – wprowadzenie młodej marki lub „nowego wizerunku” na rynek.

Temat prelekcji: W jaki sposób, w zaledwie 4 miesiące z 2 letnim doświadczeniem, zorganizować wydarzenie dla 2500 osób z 7 cyfrowym budżetem.

Prelekcje, profesjonalne sesje networkingowe, gala wręcznia nagród, strefa wystawców – zapowiada się, że Events Festival będzie kolejnym ciekawym wydarzeniem na eventowej mapie Polski.

Nie czekaj, zgłoś się już dziś!

Rejestracja uczestników i bilety na stronie Events Festival:

Zarejestruj się

Do zobaczenia 16 lutego w Centrum Kongresowym Targów Kielce, ul. Zakładowa 1. J Bilety dostępne do 14 lutego 2017 r.

Q