Event zgłoszony w rankingu Event’s Awards w kategorii ponad 100 osób:

I ♥ Marketing & Social Media – 1-2 marca w Warszawie odbędzie się III edycja Konferencji I Marketing& Social Media. Będzie to niewątpliwie jedno z największych i najważniejszych wydarzeń w polskiej branży marketingu internetowego. Specjaliści z branży podczas swoich wystąpień opowiedzą o pojawiających się trendach i nadchodzących zmianach w e-marketingu. Dla uczestników I Marketing & Social Media będzie to też doskonała sposobność do nawiązania nowych kontaktów branżowych, ponieważ w wydarzeniu uczestniczyć będzie ponad 1600 osób.

i-love-logo-1

Wydarzenie adresowane jest do marketerów i przedsiębiorców małych i średnich firm, a także pozostałych osób zainteresowanych tematyką szeroko pojętego marketingu internetowego. Program konferencji przygotowano tak, aby zaspokoić potrzebę wiedzy każdej osoby, która w najmniejszym stopniu interesuje się marketingiem online i możliwościami promocji z jego udziałem. Głównym założeniem będzie dawkowanie uczestnikom praktycznej wiedzy opartej na skutecznych rozwiązaniach realizowanych już w polskich przedsiębiorstwach.  Będzie to zastrzyk praktycznej wiedzy podany w formie 20- minutowej prezentacji.

Organizatorem Konferencji  I Marketing & Social Media jest firma consultingowa MaxROY.com, wydawca portalu SprawnyMarketing.pl, która od wielu lat aktywnie działa w marketingu internetowym.

Oficjalny hashtag: #ilovemkt

Co wyróżnia konferencję  I <3 marketing?

  • NAJLEPSI TRENERZY ZA NAJLEPSZĄ CENĘ
  • Jedyna zgrywalizowana konferencja w Polsce – wynagrodzenie trenerów zależy od liczby głosów widzów na daną prezentację = GWARANCJA JAKOŚCI
  • 0 prezentacji sprzedażowych – płacimy trenerom za wysokiej jakości content, a wysokość wynagrodzeń zależy od Twojej oceny = SAME MERYTORYCZNE PREZENTACJE
  • 16h konferencji, wystąpienia 34 wybitnych ekspertów 
    e-marketingu = OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

https://sprawnymarketing.pl/szkolenia/konferencja/

Zagłosuj – eventy ponad 100 osóbEvents Festival – do 15.01 taniej

Zarezerwuj swoje miejsce

Q