Event zgłoszony w rankingu Event’s Awards w kategorii ponad 100 osób:
Gala Kura nie Domowa – gala dla kobiet, na której poruszono rozmowy życiu codziennym, pasjach, marzeniach i o tym jak budować trwałe, pozytywne relacje z mężczyznami, które są podstawowym warunkiem spełnienia osobistego jak również zawodowego. Czy każda z kobiet musi być Perfekcyjną Panią Domu, Doskonałą Matką, rewelacyjną Żoną i świetną Businesswoman ? Na Gali poznaliśmy odpowiedź! Na Gali wszystkie wyjątkowe kobiety dowiedziały się min.: Jakiej kobiety pragną mężczyźni? Czy wiesz jaki jest kolor Twojego mózgu? Dlaczego mężczyzna nie rozumie kobiety? Jak zacząć spełniać kobiece marzenia? Czy zapracowana, zmęczona kura domowa wygra bitwę o mężczyznę z seksowną, wyrozumiałą tą Drugą? Jak odnaleźć pasję po 50-tce.
Gala nie mogła się odbyć bez licznych atrakcji. Gościem honorowym była Pani Krystyna Mazurówna. Galę uświetnił występ taneczny i niesamowity pokaz mody, który udowodnił, że każda kobieta jest piękna niezależnie od wieku czy wagi. Przepyszny catering, słodkie poczęstunki, kawa, herbata, cudowna oprawa muzyczna Serdeczne podziękowania dla organizatorek – Pani Agnieszki Dróżdż i Pani Anny Wiśniewskiej za zorganizowanie tak wspaniałego wydarzenia dla wszystkich kobiet. Szykuje się kolejna edycja! Nie możecie jej przegapić!
Prelegentami byli: Krystyna Mazurówna, Anna Urbańska, Grzegorz Kordek, Ilona Adamska, Karo Akabal. Prowadzenie Jacek Pawlewski  z TVP2.
Q