IDEA

Events Festival to pierwsze tego typu kompleksowe wydarzenie w Polsce!

Zapraszamy praktyków, czyli:
1. organizatorów eventów,
2. event managerów z agencji eventowych,
3. właścicieli firm eventowych.

Events Festival to 4 niezwykle merytoryczne prelekcje, 2 praktyczne warsztaty oraz networking na wieży widokowej. Wszyscy goście i widzowie będą mieli okazję zintegrować się podczas sesji networkingowych na wieży widokowej oraz zdobyć wiedzę od najlepszych. Organizatorzy eventów i event managerowie mogą również wymienić doświadczeniami oraz poznać możliwości miejsca eventowego.
Uroczysta gala wręczenia Grand Prix w rankingu Event’s Awards to wieczorny event dla wszystkich chętnych oraz zgłoszonych organizatorów eventów, event managerów, podczas którego wyłonimy zwycięzców i wręczymy nagrody.

To wszystko już w 16 lutego 2017 r. w Centrum Kongresowym Targi Kielce. Nie przegap najbardziej merytorycznego podsumowania branży eventowej.

Zarejestruj się jako speaker, organizator eventu lub uczestnik w zakładce Rejestracja.

Uczestnik Events Festival - prelekcji i networkingu

Jeśli chcesz zasiąść na widowni Events Festival-u, posłuchać 4 merytorycznych prelekcji, zwiedzić stoiska, spotkać blogerów eventowych oraz wziąć udział w networkingu na wieży widokowej zarejestruj się. Pierwsza pula biletów rusza już niebawem. Ilość miejsc jest ograniczona do 200, pule biletów będą puszczane dwa razy. Do 14 lutego 2017 r. wejście jest płatne w wysokości 80 zł.
Następnie otrzymasz maila z danymi do przelewu na fakturze. Na opłatę masz tydzień od dnia jej otrzymania. Potem tylko zarezerwuj hotel, sprawdź dojazd i przybywaj do nas 16 lutego do Centrum Kongresowego Targi Kielce przy ul. Zakładowej 1 Kielce.

Jeżeli chcesz wziąć udział zarówno w wydarzeniu w ciągu dnia oraz w wieczornej gali wystarczy opłacić wieczorną galę, a wejście na Events Festival otrzymasz gratis.

Zarejestruj się na scenę główną Events Festival

Uczestnik warsztatów

Jeśli chcesz wziąć udział w dwóch warsztatach zarejestruj się. Pierwsza pula biletów rusza już niebawem. Ilość miejsc jest ograniczona, pule biletów będą puszczane dwa razy. Do dnia 14 lutego 2017 r. warsztaty są płatne 100 zł za jeden.
Następnie otrzymasz maila z danymi do przelewu na fakturze. Na opłatę masz tydzień od dnia zarejestrowania się. Potem tylko zarezerwuj hotel, sprawdź dojazd i przybywaj do nas 16 lutego do Centrum Kongresowego Targi Kielce przy ul. Zakładowej 1 Kielce.

Jeżeli chcesz wziąć udział zarówno w wydarzeniu w ciągu dnia oraz w wieczornej gali wystarczy opłacić wieczorną galę, a wejście na Events Festival otrzymasz gratis.

Zarejestruj się na warsztaty

Uczestnik wieczornej Gali

Goście, którzy chcą wziąć udział w wieczornej uroczystej gali rejestrują się przez formularz zgłoszeniowy. Następnie otrzymują maila z fakturą i danymi do opłaty. Do 14 lutego 2017 r. obowiązuje niższa opłata za wstęp na galę w wysokości 300 zł. Na uiszczenie opłaty jest tydzień od czasu otrzymania faktury.

Potem wystarczy poszukać hotelu oraz sprawdzić dojazd i przybyć do nas na Events Festival.

Osoby, które opłacą wieczorną galę mają możliwość po wcześniejszym zgłoszeniu bezpłatnie wejść na Events Festival w ciągu dnia. Prosimy o zaznaczenie tej informacji w mailu po otrzymaniu faktury.

Zarejestruj się na Galę

Zostań częścią tego wydarzenia. Zajmij swoje miejsce.

ZAREJESTRUJ SIĘ
Q